( 3:2 )
Konec zápasu
Salibandy Club Ostrava

Textový online přenos

25:30 Rozhodčí po konzultaci s asistentem neuznává gól týmu SURIKATY, tudíž výsledek se nemění.
24:50 Hráč týmu SURIKATY s číslem 25 nedává obrovskou šanci a stav platí nadále 4:2.
20:00 Zdá se, že hráči dnes měli vydatný oběd, protože jediné co na hřišti vidíme, je sekaná.
18:44 🥅 Tým SURIKATY právě vstřelil gól. Autor gólu je Bidzilia Volodymyr
15:19 Tým SURIKATY nedávají svému protivníkovi nic zadarmo, zápas začíná být jednostranný.
15:19 📢 Hráč Vaněk František je vyloučen na 2 minuty.
15:01 ⏱️ Začal druhý poločas florbalového utkání mezi týmy Surikaty a Salibandy. Hráči se po přestávce vrátili na hřiště plni energie a odhodlání. Stav 3:2 ve prospěch Surikat slibuje napínavé pokračování.
15:00 ⏱️ Hráči obou týmů nyní využívají přestávku k načerpání sil a konzultaci taktiky s trenéry. Fanoušci netrpělivě čekají na začátek druhého poločasu, která slibuje ještě více vzrušujících momentů. Zda se Salibandy podaří vyrovnat, nebo jestli Surikaty svůj náskok udrží a dovrší vítězství, se dozvíme v nadcházejících minutách.
12:54 🥅 Miloš Turík střílí nádhernou branku a košická parta se ujímá vedení.
10:18 František Vaněk měl na čepeli gólovku, avšak brankář slovenského celku jeho střelu nečekaně pokryl.
08:37 🥅 Tým SURIKATY právě vstřelil gól. Autor gólu je Babik Peter, asistence Turík Miloš .
07:27 🥅 Tým SURIKATY právě vstřelil gól. Autor gólu je Bezeg Dalibor
05:10 🥅 Tým Salibandy Club Ostrava právě vstřelil gól. Autor gólu je Vaněk František, asistence Ham Kryštof.
01:19 🥅 Tým Salibandy Club Ostrava právě vstřelil gól. Autor gólu je Bolek Tobiáš, asistence Veverka Vojtěch.
00:00 ⏱️ Zápas právě začal.