Konec zápasu
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

Textový online přenos

30:00 ⏱️ Konec zápasu.
29:35 📢 Hráč Jebavý Antonín Adolf je vyloučen na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:30 Gulls v plném počtu.
28:03 Foltyn přestřeluje branku Gulls.
26:30 Další přesilovka pro Torpédo. Za blokování hole je vyloučen Ostrý a Torpédo má již třetí přesilovku.
26:30 📢 Hráč Ostrý Matyáš je vyloučen na 2 minuty za blokování florbalky.
25:58 Technická přestávka na popadané mantinely a můžeme pokračovat dále, děkujeme divákům.
24:33 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Bombač Vojtěch, asistence Chmiel Jan.
23:07 Grim hrdinou okamžiků. Nejprvre vychytal Judu Otradovce, následně zabránil dorážce Jakuba Otradovce.
22:21 Torpédo přidává další branku. Foltyn ze standartky našel volného Vraníka, který trefuje prostor ve zdi.
22:21 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Vraník Samuel, asistence Foltyn Alex.
21:00 Spoustu věcí v zápase, pomalý zapisovatel no. Teď jsme viděli pasáž dvojek, pasáž gólů. Torpédo proměňuje brejky, Gulls se těžko dostává přes kompaktní obranu Torpéda.
20:31 🥅 Tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers právě vstřelil gól. Autor gólu je Mitáš Marek
19:46 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Galla Lukáš, asistence Jandák Šimon.
19:26 📢 Hráč Chmiel Jan je vyloučen na 2 minuty za sekání.
19:07 Pezda zablokoval pokus Jakuba Otradovce.
18:27 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Maceček Jakub, asistence Kantor Daniel.
18:13 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Galla Lukáš, asistence Vraník Samuel.
17:55 Gulls v plném počtu.
17:16 Večeřák konečkama prstů vytahuje pokus Mrowiece.
15:55 Torpédo má k dispozici přesilovou hru, když za sekání je vyloučen Fanta.
15:55 📢 Hráč Fanta Aleš je vyloučen na 2 minuty za sekání.
15:34 Chytrá teč Zichy protančila těsně kolem pravé tyčky Torpéda.
15:00 ⏱️ Začátek 2. poloviny
15:00 ⏱️ Skončila 1. polovina zápasu.
14:44 Torpédo v klidu kombinuje kolem své brány a čeká na konec třetiny.
12:48 Útočný faul Gulls přisuzuje míček Torpédu, který rozjíždí akci od své brány.
08:36 Torpédo opět odskakuje o dvě branky. Alex se obtočil kolem obránců, natlačil se před Večeřáka, kterého prostřeluje tváří v tvář.
08:36 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Foltyn Alex, asistence Jandák Šimon.
08:26 Gulls snižují! Dohnálek našel na mantinelu Langera, který trefuje na vzdálenější tyč!
08:26 🥅 Tým Sokol Brno I EMKOCase Gullivers právě vstřelil gól. Autor gólu je Langer Adam, asistence Dohnálek Kryštof.
08:04 Torpédo jde do dvoubrankového vedení! Kantor od mantinelu našel na středu Pezdu, který dostal trochu prostoru a Pezda rychlým švihem zvyšuje náskok.
08:04 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Pezda Matěj, asistence Kantor Daniel.
07:42 Tvrdá střela Otradovce proletěla těsně kolem levé tyčky domácí brány.
07:10 Boček trefuje horní tyčku havířovské svatyně!
05:58 Mitaš měl obrovskou šanci na vyrovnání, když se snažil míček takovým lehkým lobem přehodit přes Grima, ale ten si místo nad nohou pohlídal.
04:55 Torpédo jde do vedení. Maceček milimetrovým pasem našel Vraníka, který z první prostřeluje Večeřáka.
04:55 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Vraník Samuel, asistence Maceček Jakub.
04:31 Fanta posouvá nazpět svým obrancům a Gullivers začínají útok od své brány, zatím je to taktická bitva.
02:49 Dobrý večer, vítáme Vás při sledování večerního utkání mezi Torpédem a Gullivery. Očekáváme vyrovnané utkání, tak uvidíme jestli mají bookmakeři pravdu.
00:00 ⏱️ Zápas právě začal.