Konec zápasu
Torpedo Havířov

Textový online přenos

45:00 ⏱️ Konec zápasu.
45:00 🥅 Tým 1. SC TEMPISH Vítkovice modří právě vstřelil gól. Autor gólu je Sitora Jan
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Foltyn Alex a NEPROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Sitora Jan a PROMĚNIL a VSTŘELIL ROZHODUJÍCÍ GÓL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Mrowiec Vojtěch a PROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Slončík David a NEPROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Chmiel Jan a NEPROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Fukala Lukáš a PROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Strakoš Samuel a NEPROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Vít Jakub a PROMĚNIL.
45:00 ⤴️ Na samostatný nájezd pojede hráč Pezda Matěj a PROMĚNIL.
45:00 ⏱️ Právě začaly samostatné nájezdy.
45:00 ⏱️ Konec 3. třetiny zápasu. Po přestávce budou následovat samostatné nájezdy.
44:49 Útočný faul Šmerdy přisuzuje míček Torpédu a půjdeme do nájezdů.
43:57 Poslední minutka tohoto much spiccy utkání, kde je tu slovo "Hej" ve větší frekvenci než včerejší oslavy postupu hokejistů do finále.
43:19 Vít musel jít do šňůry, protože musel vystoupit a zablokovat Foltyna.
42:57 Emoce v hledišti i na hřišti. To máme rádi - to je to koření proč se to hraje.
42:00 Vítkovice snaží rozvážně si vytvářet šance. Celé to řídí jeden dirigent, který rozdává pasy a čeká se na skuliny v obraně.
40:00 No, bude to ještě zajímavé. Vyrovnané utkání, uvidíme nájezdy?
38:23 Grim střelu Gabriela od poloviny dlouho viděl a bez problémů chytá míček jako malinu do své moci.
37:04 Karas musel nadvakrát zasahovat proti Brucknerovi.
36:24 Vítovi teď chyběly milimetry aby usměrnil dlouhý pas za obranu.
35:29 Grim vychytal únik Víta! Teď je to show obou brankářů.
33:51 Grim tygřím skokem proti Sitorovi!
33:01 Bombač se dostal do zakončení, ale Karas ucpal místa v bráně a drží nerozhodný výsledek.
31:40 Sitora si naběhnul na střed, ale jeho střela letí nad bránu Torpéda.
30:55 Kantorovi utekl míček do zámezí a rozehrávat mohou Vítkovice.
30:01 Třetí třetina nám startuje.
30:00 ⏱️ Začátek 3. třetiny
30:00 ⏱️ Skončila 2. třetina zápasu.
29:45 Torpédo před koncem druhé třetiny vyrovnává! Mrowiec přiťuknul ze standartky na Chmiela a ten trefuje přesně.
29:45 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Chmiel Jan, asistence Mrowiec Vojtěch.
28:52 Maceček to zkoušel na přední tyč, ale Karas si své místo pohlídal a nedovolil projít kulatému nesmyslu za brankovou čáru.
26:11 Kowalík posílá svůj dělovku od levého mantinelu nad bránu Torpéda.
24:44 Vítkovice otáčí skóre! Zaváhání v obraně Torpéda využívá Sitora, který našel Víta a ten posílá Vítky do vedení.
24:44 🥅 Tým 1. SC TEMPISH Vítkovice modří právě vstřelil gól. Autor gólu je Vít Jakub , asistence Sitora Jan.
23:08 Bruckner o milimetry netrefuje prostor mezi třemi tyčemi.
22:50 Hachlica tečoval nához Altera, ale teč prvního jmenovaného skončila v náruči Grima.
21:48 Grim chytá dělo Víta.
19:33 Karas chytá střelu do teploměru od Gally.
18:27 Rucki ze zátahu míjí levou tyčku havířovské brány.
17:40 Strakošova střela zablokována.
16:33 Vítky kombinují na své polovině a hledají cestu kudy na polovinu Torpéda.
15:00 ⏱️ Začátek 2. třetiny
15:00 ⏱️ Skončila 1. třetina zápasu.
14:45 Máme vyrovnáno! Hachlica našel volného Kowalika a ten nedal Grimovi šanci.
14:45 🥅 Tým 1. SC TEMPISH Vítkovice modří právě vstřelil gól. Autor gólu je Kowalik Štěpán , asistence Hachlica Sebastián .
14:25 Grim si pohlídal místo mezi nohama a chytá pokus Kowalika o housličky.
13:25 Skvělý návrat Rohela, který zastavil Pezdu, který se sám řítil na bránu Vítkovic.
10:40 Torpédo využívá přesilovku a jde do vedení! Pezda z vrcholu shodil doprava na Macečka, který od mantinelu trefuje prostor na bližší tyči.
10:40 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Maceček Jakub, asistence Pezda Matěj.
10:24 Uvidíme přesilovku pro Torpédo. Za sekání je vyloučen Slončík.
10:24 📢 Hráč Slončík David je vyloučen na 2 minuty za sekání.
10:05 Šmerda blokuje otočku Foltyna.
09:08 Bombač z vrcholu přestřeluje vítkovickou svatyni.
08:20 Maceček trefuje horní tyčku vítkovické kasy!
07:47 Grim chytá backhend Sitory.
07:20 Foltyn nedosáhl na dlouhý pas a Vítky rozehrávají od své poloviny.
06:38 Jandák blokuje pokus Fukaly.
05:44 Teď obrana Vítkovic zaváhala a k volnému míčku se dostal Mrowiec, který neuspěl tváří v tvář Karasovi.
03:23 Máme vyrovnáno! Fukala z rozehrávky posunul doprava na Šmerdu a ten vymetá pravý horní roh.
03:23 🥅 Tým 1. SC TEMPISH Vítkovice modří právě vstřelil gól. Autor gólu je Šmerda Matěj , asistence Fukala Lukáš.
03:19 Příležitost pro Vítky. Za sekání je vyloučen Bombač a Vítky mají výhodu.
03:19 📢 Hráč Bombač Vojtěch je vyloučen na 2 minuty za sekání.
02:54 Jankovskému chyběli milimetry, aby přihrávku Fukaly protečoval za záda Grima.
01:32 Torpédo jde do vedení! Vraník sice vybil bloky před sebou, ale míček se dostal k volnému Gallovi, který střelou dvacet nad ledem posílá Havířov do vedení!
01:32 🥅 Tým Torpedo Havířov právě vstřelil gól. Autor gólu je Galla Lukáš, asistence Vraník Samuel.
00:01 Jdeme na to! Semifinále Juniorů mezi Vítkovicemi a Torpédem začíná!
00:00 ⏱️ Zápas právě začal.